Maszyny rolnicze Celikel

Katalog maszyn

Sieczkarnie jednorzędowe, dwurzędowe

Jesteśmy specjalistami w zakresie produkcji i sprzedaży nowoczesnych maszyn rolniczych projektowanych pod kątem stale zmieniających się i rosnących potrzeb rolników. W poniższej ofercie proponujemy nowoczesne, jednorzędowe i dwurzędowe sieczkarnie. Urządzenia są przeznaczone do przygotowywania kiszonki z praktycznie każdego rodzaju roślin pastewnych, w tym kukurydzy. Sprzęt naszej marki Celikel cechuje się ponadprzeciętną wydajnością i efektywnością koszenia oraz siekania. Dostępne w ofercie modele zostały przystosowane do długotrwałej i ciężkiej pracy w trudnych warunkach polowych. Są niezawodne, proste w obsłudze, a przy tym bezpieczne w eksploatacji.

Wydajne jednorzędowe i dwurzędowe sieczkarnie o ponadprzeciętnej żywotności

Każda sprzedawana przez naszą firmę jednorzędowa lub dwurzędowa sieczkarnia do kukurydzy i wielu innych roślin pastewnych doskonale sprawdzi się nawet w bardzo dużym gospodarstwie.

Wszystkie urządzenia wyposażone są we własny, hydrauliczny układ smarowania o wysokiej efektywności działania, który ma istotny wpływ na wydłużenie ich żywotności. Stosujemy również wytrzymałe przekładnie. Pomimo ponadprzeciętnej wydajności maszyny rolnicze są tanie w eksploatacji dzięki rozwiązaniom technologicznym ograniczającym zużycie paliwa.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami jednorzędowych i dwurzędowych sieczkarni przeznaczonych do pracy m.in. z kukurydzą i składania zamówień. Można to zrobić telefonicznie, jak i osobiście. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale mamy rozbudowaną sieć dealerską punktów sprzedaży zlokalizowanych w wielu innych regionach Polski.