Maszyny rolnicze Celikel

Celikel - Maszyny rolnicze Polska - Chopper 1300 - Sieczkarnia

Chopper 1300

Sieczkarnia do roślin zielonych Çelikel Chopper jest idealnym urządzeniem do produkcji kiszonki ze wszystkich zielonych roślin pastewnych, a także z roślin pastewnych wiechlinowatych oraz liści buraków i marchwi.

Firma Çelikel, dla której innowacyjność jest standardem pracy, od 2016 r. wykorzystuje technologię podwójnego stałego ostrza, dzięki któremu sieczkarnia Chopper 1300 wykazuje się wysoką wydajnością koszenia i możliwością drobniejszego siekania.
Wytrzymała przekładnia i układ podwozia, zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, sprawiają, że sieczkarnia Chopper okazuje się produktem lepszym, niż podobne urządzenia, już przy pierwszym użyciu. Chopper 1300 wyposażony jest w dwa stałe ostrza zapewniające rozdrabnianie produktu na mniejsze części, dzięki czemu otrzymujemy kiszonkę wyższej jakości. Noże tnące znajdujące się na wirniku działają na zasadzie siły odśrodkowej, przez co zmniejszają do minimum możliwość uszkodzenia przez twarde przedmioty takie, jak kamienie, które mogą uderzać w nie w czasie pracy.
Swobodna oscylacja specjalnie zaprojektowanych noży tnących, zainstalowanych na wirniku, zapewnia najwyższą jakość koszenia.

Sieczkarnia Chopper 1300 dzięki niezależnemu hydraulicznemu układowi smarowania oraz układowi sterowania zapewnia łatwość użytkowania, a jej wytrzymały układ przekładni sprawia, że wydajność koszenia jest wysoka, a zużycie paliwa – niskie. Chopper jako jedyne urządzenie tej klasy wyposażony jest w trzypunktowy system zawieszenia, dzięki czemu zapewnia łatwe koszenia nawet na nierównym terenie.